Loading...

Cukrové zdobení pastelové perličky 80 g - FunCakes

Cukrové zdobení pastelové perličky FunCakes. Balení 80 g.
Skladem poslední 3 kusy
U vás zítra 2.10.2026

129 Kč
161.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Směs perel FunCakes Soft Pearls Mix dodá vašim dortům, cupcakes a sušenkám krásný konečný vzhled. Tato směs perel různých velikostí má jemné skus a elegantní lesk, ideální pro každou slavnostní příležitost. Díky svému jemnému skusu jsou ideální pro malé i velké! Ať už zdobíte svatební dort, dárky k narozeninám nebo narozeninové cupcakes, tyto perly vždy vytvoří kouzelný vzhled! FunCakes Soft Pearls Mix Bubblegum Pop 80g je ideální pro zdobení veselého a hravého dortu. 

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, škrob (pšenice, kukuřice), dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, invertní cukrový sirup, lešticí látka: E901, E903, E904, zahušťovadlo: E414, aroma, koncentrát (jablko, černý rybíz, ředkvička, spirulina, světlice barvířská), kyselina: E330, sůl, rostlinný olej (kokosový, řepkový), barvivo: E120, E131, E132.

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója, lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1655 kJ
Energetická hodnota kcal 395,5 kcal
Tuky 0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 97 g
    - z toho cukry 87 g
Bílkoviny 0,3 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,4 g

Země původu

Nizozemsko

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Výrobce FunCakes
EAN 8721154440970
Kód produktu F53750

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks